SLUŽBY

Spokojenost a kvalita

Na prvním místě je u nás kvalitně provedená práce a spokojený zákazník.

Spolupráce s klienty

Neustálá komunikace s klientem v průběhu práce je pro nás samozřejmostí..

20 let zkušensotí v oboru

Nabízíme práci doborníků s 20ti letou zkušeností v oboru stavebnictví.

Rychle a spolehlivě

Snažíme se odvádět práci nejen kvalitně, ale i rychle.

RODINNÉ DOMY

Rodinné domy na klíč a rekonstrukce

Provádíme inženýrské, průmyslové, občanské a bytové stavby. Stavby jsou dle požadavku investora budovány na klíč, samozřejmě se zajištěním stavebních prací, subdodávek, technologií, ale i inženýrské činnosti a projektové dokumentace.


Stavíme také pasivní a nízkoenergetické rodinné domy a provádíme rekonstrukce a demolice.

BYTOVÁ JÁDRA

Rekonstrukce bytového jádra na klíč

Zajistíme kompletní rekonstrukci Vašeho bytového jádra "na klíč". Pomůžeme Vám navrhnou technické řešení rekonstrukce, zajistíme veškeré stavební práce, nakoupíme všechen materiál a zařizovací předměty, odvezeme sutiny a stavební odpad a na závěr všechno uklidíme.

Dnes není úplně snadné se orientovat ve všech technologických postupech, materiálech, technických předpisech apod. Využijte proto našich zkušeností a nechte si poradit. Velmi rádi pro vás zorganizujeme a připravíme rekonstrukci koupelny na klíč.
Respektujeme individuální přání zákazníka, hledáme pro něj neobvyklá řešení a zajišťujeme realizaci přestavby nejen po technické stránce.

Provádíme rekonstrukce nejen panelákových koupelen, ale i koupelen ve staré cihlové zástavbě a v rodinných domech.

Doba trvání rekonstrukce jádra

Rekonstrukce bytového jádra trvá v průměru 10 - 15 pracovních dnů. Celých 15 dní ovšem trvá rekonstrukce pouze v případě, že je nutná i rekonstrukce kuchyně. Rekonstrukce kuchyně je nutná v případě, že je kuchyňská linka zavěšená na bytovém jádře. Po vybourání jádra totiž tato stěna zanikne.

Návrh koupelny

Zpracujeme Vám návrh koupelny dle Vašich požadavků. Dle našich zkušeností doporučíme nejvhodnější řešení.

Zajistíme následující stavební práce

- Zednické práce
- Elektroinstalační práce
- Topenářské práce
- Úklidové práce
- Sádrokartonářské práce
- Omítkářské a štukatérské práce
- Výměna dveří
- Obkladačské práce a pokládka dlažeb
- Instalatérské práce
- Malířské a natěračské práce
- Hydroizolační práce
- Betonářské práce
- Bourací práce
- Pokládka podlahových krytin

Záruka

Na veškeré stavební práce poskytujeme záruku 5 let. Záruka na zařizovací předměty je určená záruční dobou, kterou garantuje konkrétní výrobce.

Stavební materiál a příslušenství

Zajistíme veškerý stavební materiál a příslušenství potřebné k rekonstrukci Vašeho bytového jádra. Vše nakoupíme a dopravíme na místo rekonstrukce. O nic se nemusíte starat. Vždy používáme pouze kvalitní materiály od prověřených výrobců.

Všechny zařizovací předměty a obklady, které si vyberete, nakoupíme a dopravíme na místo rekonstrukce. Tímto způsobem Vám zajistíme ceny se sníženou sazbou DPH 15%, čímž ušetříte 6% z pořizovací ceny.
Pokud si nevíte rady, rádi Vám pomůžeme s výběrem a jestliže si budete přát, doprovodíme Vás do koupelnového studia

FASÁDY

Fasáda je jedním z hlavních jak estetických, tak funkčních prvků každého rodinného domu či paneláku. Poradíme Vám, jak se o fasádu správně starat a nabídneme Vám její zateplení, vyčištění nebo kompletní nátěr, aby Vaše fasáda vypadala stále jako nová a navíc fungovala jako perfektní tepelný izolant.

Zateplení fasád

Přejete si snížit tepelnou ztrátu ve vašem domě až o 50%? Nezapomeňte na zateplení fasády. Vedle funkcí bezpečnosti a statiky, chrání fasáda Váš dům proti hluku a klimatickým podmínkám.

Čištění fasád

Přejete si obnovit vzhled Vašeho rodinného domu? Jedním z hlavních kroků by mělo být vyčištění fasády. Fasádu Vám vyčistíme zcela dokonale za pomoci moderních technologií. Jakkoli zašedlé, nebo jinak nevzhledné fasádě navrátíme její původní barvu.

Nátěry fasád

Zanedbali jste čištění fasády? Řešením je její kompletní nátěr. Vzhled Vašeho domu se tak navrátí do zcela původního stavu.

REKONSTRUKCE

  • bytových jednotek
  • rodinných domů
  • střech

Celková rekonstrukce interiéru

Volba kompletní rekonstrukce bytu je volbou celkové přeměny. Řekli byste, že fotografie uskutečněných realizací mohou pocházet třeba z panelového domu? Některé byty jsou doslova k nepoznání! Rozhodnutí o větších zásazích do bytu proto vítáme rádi - celá změna je tak ještě výraznější.

Zajistíme Vám kompletní rekonstrukci veškerých bytových a nebytových prostor včetně koupelny a kuchyně. Díky inovativním nápadům a zkušenostem z našich realizací utváříme díla kvalitní, do detailu provedená, estetická a zároveň funkční.
Provádíme kompletní rekonstrukce bytů v panelových, cihlových nebo rodinných domech.

Rekonstrukce koupelny nebo bytového jádra

Jestliže si nepřejete rekonstrukci celého bytu, ale vystačíte si s pouhou rekonstrukcí koupelny nebo bytového jádra, neváhejte se na nás také obrátit. Více informací naleznete v sekcích o rekonstrukci bytového jádra.

STAVEBNÍ DOZOR

Stavební dozor je odborník, který má vzdělání v oboru a jisté zkušenosti z předešlých projektů a na stavbě se vyskytuje v celém jejím průběhu.


Za úkol má dohlížet na kvalitu provedených prací, konstrukcí a všech částí stavby, především pak těch, které budou zakryté. Stavební dozor též kontroluje soulad provedených konstrukcí s projektovou dokumentací, sleduje také soulad údajů na faktuře se skutečně provedenými pracemi a s položkovým rozpočtem a společně se stavbyvedoucím, stavebníkem a jinými osobami je oprávněn provádět zápisy do stavebního deníku či do jednoduchého záznamu o stavbě.


Díky našim mnohaletým zkušenostem Vám můžeme nabídnout profesionální stavební dozor na Vaší stavbě.

PROJEKTOVÁNÍ

Za své klienty vyřídíme také administrativní náležitosti týkající se stavby, pokud si to přejí. Spolupráce s námi vám uspoří čas i peníze.

Projektová dokumentace

Před uzavřením smlouvy o dílo vypracujeme projektovou dokumentaci - popis stavby s kompletními podklady k realizaci. Pokud stavební úpravy vyžadují stavební povolení, je zpracování této dokumentace dle stavebního zákona tzv. vybranou činností ve výstavbě, kterou mohou vykonávat pouze autorizované osoby.
Ať se nakonec rozhodnete realizovat svou rekonstrukci s kýmkoli, můžete projektovou dokumentaci využít a uspořit čas i peníze.

Spokojený zákazník je pro nás tou nejlepší reklamou.